Paykwik Bozum

Paykwik Bozum ?

paykwik logo-01

İnternet üzerinden alışveriş yapmak son zamanlarda birçok insan tarafından gerçekleştirilmekte olan bir işlemdir. İnternet alışverişleri ile dilediğiniz her türlü ürünü satın alabilir ve kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Alışveriş yapımının çeşitli aşamaları bulunmaktadır. İlk olarak kişiler alacakları ürüne karar vererek bu ürün doğrultusunda çeşitli alışveriş sitelerini incelerler ve almak istedikleri ürünü ekleyerek sepete eklerler.

Alışverişin tamamlanması ile ödeme yapılması gerekmektedir. Ödeme yöntemleri birçok farklı çeşitte sizlere sunulmuştur. Kredi kartı ile ödeme, ön ödemeli kartlar ile ödeme ve cep bankacılığı ile ödeme bu yöntemlerden birkaçıdır. Kişilerin genel olarak tercih ettikleri yöntemin başında ön ödemeli kartlar arasından Paykasa kartları gelmektedir. Paykasa satın alabileceğiniz çeşitli internet siteleri bulunmaktadır.

Bu siteler aracılığı ile dilediğiniz miktarda Paykasa kart satın alabilirsiniz. Paykasa kartları çeşitli miktarlarda olabilmektedir ve genel olarak bu kartların en düşüğü 10 Euro, en yükseği de 500 Euro olarak bilinmektedir. Bu kartlar sadece Euro cinsinden bulabileceğiniz kartlardır. Bu kartları satın alırken sizler TL cinsinden para yatırırsınız. Her Paykasa kartın miktarına göre kendi özel fiyatı vardır. Sizler bu fiyatı havale ile site hesabına yolladıktan sonra yatırım yapmış olduğunuz siteden 16 haneli Paykasa kart numaranızı alabilirsiniz. Dilediğinizde de oyunlardan ve alışveriş sitelerinden elde etmiş olduğunuz çeşitli miktarlardaki kazançlarınızı Paykasa kart ile çekebilir ve sonrasında ise Paykasa bozdurma işlemi ile paralarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Paykasa bozum işlemleri çeşitli Paykasa sitelerinden oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu kartların bozdurulması için site içerisinde belirtilen döviz kurları ile hesaplama yapılacak ve ortaya çıkan miktar sizlerin hesaplarınıza yatırılacaktır. Paykasa bozdururken döviz kurlarının yüksek olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü bu kurlar ne kadar yüksek olursa hesabınıza yatırılacak miktar da o kadar fazla olur.

Paykasa güvenli mi? gibi biri soru işareti ile karşı karşıya kalan kişiler kesinlikle gönül rahatlığı ile bu ön ödemeli kartları kullanabilir. Çünkü bu kartlar hem oldukça hızlı bir şekilde işlem yapmaktadır, hem de kişisel bilgilerinizi içermeyip oldukça güvenle alışveriş yapabileceğiniz kartlardır.