Paykwik Nedir ?

Paykwik nedir diye merak ediyorsanız şu şekilde özetleyebiliriz. Paykwik, aynı kullandığımız kredi kartlarındaki gibi 16 haneli bir koda sahiptir. Bunun yanı sıra her paykwik hesabının bir güvenlik şifresi ve o hesaba ait bir son kullanım tarihi vardır. İnternet üzerinden alışveriş yaparken paykwik kartını kullanacaksanız, işlemler aynı standart bir kredi kartında olduğu gibi ilerlemektedir. Ve bu paykwik yöntemi standart kredi kartlarından çok daha güvenlidir. Paykwik ile kredi kartından farklı kılan yönü, bu kartın ön ödemeli oluşudur. Kullanıcı en cazip gelen ve hitap eden yönü herhangi bir faiz ödemesi şeklinde bir durum ile karşı karşıya kalınmamasıdır.

İsterseniz gelin paykwik nedir konusunu biraz daha irdeleyerek daha detaylı bilgi sahibi olalım. Ayrıca farklı bir bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnternet’te bulunan sıradan bir e-ticaret sitesinde ya da klasik bir mağaza ödeme sayfasında ödeme yöntemleri seçeceğiniz bölüme geldiğinizde ve paykwik kartı seçtiğinizde sizden kartınızın 16 haneli numarasını güvenlik kodunu ve akabinde son kullanım tarihi bilgilerine isteyecektir. Bunların girişini sağladıktan sonra rahatlıkla ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bizim web sitemiz aracılığı ile yapılan paykwik kart işlemlerinin hem çok hızlı hem de güvenilir olması sebebiyle müşterilerimizden her zaman güzel geri dönüşler alıyoruz. Paykwik al sekmesinden güvenli kart satışı yapan bir firma olarak, hem satış öncesi hem de satış sonrası müşterilerimizin bütün problemlerini birlikte aşmak için çabalıyoruz.

Neden Paykwik Kullanmalıyım ?

Çünkü satın alması kolaydır herhangi bir risk teşkil etmez ve paykwik kodları tek kullanımlıktır. Bittiğinde tekrar kullanamaz yeni bir kart almak durumunda kalırsınız. Aldığınız pin numarasının ömrü 1 yıldır. Bu süre zarfı içerisinde istediğiniz vakitte kullanım yapabilirsiniz. Fakat pin kodları Euro bazlı bir sistemde çalıştığı için kullanmış olduğunuz o an geçerli olan euro kuru üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz.

Avantajları Nelerdir ?

Paykwik al işlemi ile kartı edinen birçok müşterimizin bu kartı kullanmasının kuşkusuz en başta tercih edilme sebebi güvenliktir. Bu kartların bizlere ön ödemeli para transferi, para yatırma ve ödeme sistemi sunuyor olması bizi dolandırıcıların ağına düşmemizden koruyor. Özellikle online bahis ve online oyun sitelerinde çok sıklık ile karşılaşılan dolandırıcılık hikayelerinin önüne geçmek için etkin bir yöntem olarak paykwik ödeme sistemini kullanabiliriz.

Bu sayede karşıdaki firmaya hiçbir kart ve banka hesap bilgilerimizi vermeden onlarla paylaşmadan işlemleri tamamlayabiliriz. Kart bilgilerinizin 3 taraf şahısların eline geçmesini önlemede en etkili yöntem paykwik sistemidir.